Noslēdzies Jest; rakstu konkurss skolēniem – Refleksijas

0

10. maijā noslēdzies Jest; rīkotais konkurss “Refleksijas”.

Konkursa mērķis bija mudināt jauniešus iesaistīties Latvijā notiekošajos kultūras procesos, par tiem kritiski un analītiski reflektēt, tādejādi attīstot kritiskās un radošās domāšanas, kā arī argumentācijas prasmes.

Konkursā piedalījās skolu jaunieši no visas Latvijas. Viņiem bija jāiesūta 1000 vārdu garš raksts par kādu 2016. gadā apmeklētu Latvijas mākslas vai kultūras pasākumu. Pieteikumus saņēmām no Jūrmalas, Baldones, Varakļāniem, Rīgas un citām Latvijas daļām. Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību, daudzveidīgo tematu klāstu un patiešām interesantajiem rakstiem.

Konkursa pieteikumus izvērtēja Jest pastāvīgo autoru komanda. Rakstus izvērtējot, tika ņemta vērā temata izvēles un satura oriģinalitāte, argumentācija, vērtējuma patstāvīgums, arī prasme ievērot latviešu valodas gramatikas normas.

Par uzvarētājiem pasludinām:

1. vieta – Matīss Rihards Vilcāns, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 12. klases skolnieks (balvā teātra apmeklējumi 50 EUR vērtībā);

2. vieta – Signe Viška, Varakļānu vidusskolas 12. klases skolniece (balvā teātra apmeklējumi 25 EUR vērtībā);

3. vieta – Elza Ruža, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 10. klases skolniece (balvā teātra apmeklējumi 25 EUR vērtībā).

Uzvarētāju rakstus šomēnes publicēsim portālā Jest.lv. Paldies arī visiem pārējiem, kuri piedalījās. Ar nepacietību gaidām jūsu pieteikumus arī turpmākajos Jest; konkursos.

Jest redakcija

Mēs visi esam indivīdi.