Jest; aicina uz kinolektoriju par mūzikliem

0

Jauniešu kultūras portāls Jest; sadarbībā ar Kino “Splendid Palace” 2017. gadā aicina vidusskolas skolēnus, studentus un kino interesentus uz otro sezonu kinolektoriju ciklā Kino žanri II!

Cikla trešā lekcija 12. janvārī plkst. 13.00 tiks veltīta mūzikliem – dīdžejs un radio personība Toms Grēviņš kopā ar jauno kino entuziasti Elza Elīza Ilješāne kopīgi pētīs, kā pēdējās dekādēs transformējušies mūzikli. No Brodvejas skatuvēm līdz lielajam ekrānam – tieši šādu ceļu bijis jāmēro daudziem emblemātiskajiem kino mūzikliem. Lektorijā tiks sniegts ieskats par šī žanra filmu tapšanu, sākot no skaņas kino, mūzikliem 30. gados un klasiskajā Holivudā, beidzot ar mūziklu renesansi un žanru hibridizāciju mūsdienās. Pēc lektorija sekos 2016. gada Venēcijas kinofestivāla atklāšanas filma – Demjena Šazela mūzikls “La La Land: Kalifornijas sapņi” ar Emmu Stounu un Raienu Goslingu galvenajās lomās.

Lektorijiem var pieteikties grupas ar skolotājiem vai arī atsevišķi interesenti. Cena par 2 lektoriju apmeklējumu (ieskaitot divu filmu seansus) vienam skolēnam/ studentam vai skatītājam – 8 EUR, savukārt skolotājam vai klases audzinātājam – bez maksas. Pieteikt skolēnu grupas aicinām uz e-pasta adresi splendid@riga.lv vai pa telefonu – 67043678. Pārējiem interesentiem abonementi un biļetes būs pieejamas kinoteātra kasē.

Pasākumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Jest redakcija

Mēs visi esam indivīdi.